ТРОТИНЕТ СО ЛЕД СВЕТЛА, ПИНК БОЈА

Додади коментар

ТРОТИНЕТ СО ЛЕД СВЕТЛА, ПИНК БОЈА

ТРОТИНЕТ СО ЛЕД СВЕТЛА, ПИНК БОЈА

2400,00 ден.
2040,00 ден.
Шифра на производ: 2М58048

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Производител

Милениум

Останати производи од оваа група

Во кошничка

2500,00 ден.
2125,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
144,00 ден.
Во кошничка

2500,00 ден.
2125,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места