Додади коментар

ЛУЛАШКА

ЛУЛАШКА

1399,00 ден.
1189,00 ден.
Шифра на производ: 2М09603

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ЛУЛАШКА 34*28*43СМ.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

170,00 ден.
144,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
152,00 ден.
Во кошничка

2500,00 ден.
2125,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.
Во кошничка

2500,00 ден.
2125,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места