ЕДУКАТИВНИ ЕКСПЕРИМЕНТИ ПО ОПТИКА, ХЕМИЈА, БИОЛОГИЈА, МЕТЕОР., КРИСТАЛИ И СЛАЈМ

Додади коментар

ЕДУКАТИВНИ ЕКСПЕРИМЕНТИ ПО ОПТИКА, ХЕМИЈА, БИОЛОГИЈА, МЕТЕОР., КРИСТАЛИ И СЛАЈМ

ЕДУКАТИВНИ ЕКСПЕРИМЕНТИ ПО ОПТИКА, ХЕМИЈА, БИОЛОГИЈА, МЕТЕОР., КРИСТАЛИ И СЛАЈМ

1500,00 ден.
1275,00 ден.
Шифра на производ: 2Л80489

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ЕДУКАТИВНИ ЕКСПЕРИМЕНТИ ПО ОПТИКА, ХЕМИЈА, БИОЛОГИЈА, МЕТЕОР., КРИСТАЛИ И СЛАЈМ

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1800,00 ден.
1530,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
180,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.
450,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
270,00 ден.
Во кошничка

1350,00 ден.
1147,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места