ЕДУКАТИВНА ЛАБОРАТОРИЈА, СО 7 ЕКСПЕРИМЕНТИ

Додади коментар

ЕДУКАТИВНА ЛАБОРАТОРИЈА, СО 7 ЕКСПЕРИМЕНТИ

ЕДУКАТИВНА ЛАБОРАТОРИЈА, СО 7 ЕКСПЕРИМЕНТИ

2000,00 ден.
1700,00 ден.
Шифра на производ: 2Л68654

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Останати производи од оваа група

Во кошничка

190,00 ден.
171,00 ден.
Во кошничка

750,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
270,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
180,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
270,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места