Додади коментар

НАСМЕАНИ СТИХОВИ

НАСМЕАНИ СТИХОВИ

200,00 ден.
187,00 ден.
Шифра на производ: 7600894

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

„НАСМЕАНИ СТИХОВИ“, поетска книга за деца, чии стихови најмладите читатели ги доживуваат кака музика, стихови кои освојуваат на прво читање и бараат да бидат препрочитани одново и одново. Стихови полни со живот, во кој децата се запознаваат со животните, птиците, инсектите, бубачките, билките и цвеќињата, со радоста и тагата, но секогаш умеат да измамат насмевка, Авторката Сузана Мицева има моќ да гледа низ очите на детето, испреплетувајќи го реалното со фантастичното, подеднакво шармантно и за големите и за малите, и за децата и за возрасните.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

110,00 ден.
Во кошничка

126,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места