Додади коментар

ЗАШТИТНА МАСКА KN95

ЗАШТИТНА МАСКА KN95

100,00 ден.
70,00 ден.
Шифра на производ: 2НС55090

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Останати производи од оваа група

Во кошничка

20,00 ден.
14,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
14,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
14,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
14,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места