Додади коментар

КНИГА ЗА ПАТУВАЊЕ ПО СВЕТОТ

500,00 ден.
Шифра на производ: 7500958

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Книга со прозорчиња Неверојатно патување низ петте континенти Отвори ги прозорчињата и научи многу нешта за познатите светски градови! Придружи ни се на ова чудесно патување и откриј многу интересни нешта за најневеројатните градови во светот. Тврд повез 12 тврди страници со прозорчиња 23.5 см х 28.5 см

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места