Додади коментар

Ранец со тркалца

Ранец со тркалца

1100,00 ден.
880,00 ден.
Шифра на производ: 21002978

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ранец со тркалца - мини; димензии 26*31*10см.; материјал полиестер 65%, ЕВА 35%.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

750,00 ден.
525,00 ден.
Во кошничка

1100,00 ден.
880,00 ден.
Во кошничка

800,00 ден.
560,00 ден.
Во кошничка

1400,00 ден.
Во кошничка

1000,00 ден.
700,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места