Додади коментар

Етуа со школски прибор

Етуа со школски прибор

650,00 ден.
Шифра на производ: 2НС1013

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Етуа со школски прибор; 3 патенти; димензии 20*14*6,5см.; полнење: острилка*1, гума за бришење*1, линијар*1, молив *3, фломастери*18, дрвени боици *18.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

290,00 ден.
Во кошничка

550,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

800,00 ден.
Во кошничка

400,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места