Додади коментар

Ранец

Ранец

1500,00 ден.
1200,00 ден.
Шифра на производ: 2НС980

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ранец; димензии 38*29*19,5см.; зајакнат грб; тежина 0,63кг.; волумен 15л.; водоотпорни материјали; 2 прегради и 2 странични џеба.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

700,00 ден.
490,00 ден.
Во кошничка

3100,00 ден.
2170,00 ден.
Во кошничка

900,00 ден.
630,00 ден.
Во кошничка

900,00 ден.
630,00 ден.
Во кошничка

900,00 ден.
630,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места