Додади коментар

Етуа со школски прибор

350,00 ден.
Шифра на производ: 2НС015

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Етуа со школски прибор; 1 патент; димензии 20*13*3,5см.; полнење: острилка*1, гума за бришење*1, линијар*1, молив *3, фломастери*12, дрвени боици *12.

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места