Додади коментар

Гума за бришење

Гума за бришење

25,00 ден.
Шифра на производ: 2J1303

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Мека гума за бришење. Ергономско тело. Лесна за работа.

Производител

Ј-Плус

Останати производи од оваа група

Во кошничка

15,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

35,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места