Додади коментар

Волшебни шминки

250,00 ден.
Шифра на производ: 9100589

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Мили на еден ден станува невидлива. Неочекуваната моќ е одлична можност да се пошегува со другите животинчиња и со самовилите Винкс кои се прашуваат каква мистерија се крие во продавницата за милечиња.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места