Додади коментар

Волшебен распуст

385,00 ден.
Шифра на производ: 9100582

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Блум е на одмор во Гарденија, но многу и недостасуваат нејзините пријатели. Благодарение на специјалниот подарок- магичното цвеќе „незаборавајме„, таа ќе може да биде во контакт со пријателите и заедно со нив ќе влезе во нова авантура. Додека ја читате оваа книга ќе имате чувство дека и вие сте присутни во секоја авантура на самовилите Винкс.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места