Додади коментар

ЗЛАТНИ КНИГИ – АКТИВНОСТИ

150,00 ден.
Шифра на производ: 7100699

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ова издание е полно со едукативни активности. Содржи 99 златни ѕвезди со кои може да се оценува постигнатото знаење на детето. Исто така, содржи и 25 лепенки во боја со кои детето ќе биде мотивирано да ги украси своите успешно завршени задачи.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места