Додади коментар

ВЕСЕЛА ЕКО МАТЕМАТИКА

ВЕСЕЛА ЕКО МАТЕМАТИКА

105,00 ден.
Шифра на производ: 7100144

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Автори: Билјана Крстеска-Папиќ, Станка Баџакова и Билјана Брауновиќ Изданието „Весела еко математика“ е едукативно издание за деца кое содржи: - едукативни песнички за деца - активности за поврзување и боење - Броење и собирање

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

140,00 ден.
Во кошничка

195,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

295,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места