Додади коментар

FUN PUZZLE BOOK

FUN PUZZLE BOOK

295,00 ден.
Шифра на производ: 7100051

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието „Fun Puzzle Book” е едукативно издание на англиски јазик кое зодржи активности за боење, цртање, решавање логички задачи, броење и загатки.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

295,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

149,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места