БОЕНКА зелена, Looney Tunes

Додади коментар

БОЕНКА зелена, Looney Tunes

БОЕНКА зелена, Looney Tunes

160,00 ден.
Шифра на производ: 7500866

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Боенката е со Твити и со Силвестер мачорот, познатите ликови од Looney Tunes. Тие се забавуваат фотографирајќи. Некои фотографии се црно- бели и треба да се обојат. За полесна ориентација има и обоени цртежи до необоените фотографии. Тие остануваат ти да ги обоиш мило дете!

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

80,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
160,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
88,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места