БОЈ И ЛЕПИ – ДИНОТОПИЈА

Додади коментар

БОЈ И ЛЕПИ – ДИНОТОПИЈА

БОЈ И ЛЕПИ – ДИНОТОПИЈА

110,00 ден.
Шифра на производ: 7100960

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Оваа боенка со лепенки е наменета за учење на боите и за имињата на диносаурусите. Со забавните лепенки учењето ќе биде уште позабавно! Залепи ги лепенките, а бојата на основата ќе ти помогне да одредиш каде да ги ставиш. Обој ги диносаурусите, а боите на линиите ќе ти помогнат при изборот на боичките.

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

129,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.
232,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
88,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

135,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места