БОЕНКА ВОЛШЕБНИ БОИ – Скуби Ду

Додади коментар

БОЕНКА ВОЛШЕБНИ БОИ – Скуби Ду

БОЕНКА ВОЛШЕБНИ БОИ – Скуби Ду

80,00 ден.
48,00 ден.
Шифра на производ: 7100686

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ова е боенка од помал формат, со ликовите од дружината „Мистери Инк“.Под секоја слика има по една реченица, со што добивате кратка приказна. А за да ја оживеете приказната – мора да ги обоите цртежите. Можете да боите со дрвени боици, со мрсни боици или со фломастери! Изборот е ваш!

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

110,00 ден.
66,00 ден.
Во кошничка

129,00 ден.
77,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
112,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
170,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.
174,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места