АКТИВНИ УМОВИ - ПОГОДИ И ОБОЈ

Додади коментар

АКТИВНИ УМОВИ - ПОГОДИ И ОБОЈ

АКТИВНИ УМОВИ - ПОГОДИ И ОБОЈ

95,00 ден.
57,00 ден.
Шифра на производ: 7100428

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ова е боенка за деца на возраст над 3 години. Боенка каде ќе имаат можност да ги бојат мотивите или по своја желба или според зададениот пример. Ова издание ќе ти помогне да ги научиш боите притоа уживајќи во живописните илустрации!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

110,00 ден.
66,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
170,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
162,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
48,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
66,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места