Додади коментар

Валентина - ДОАЃААТ ГОЛЕМИ НОВОСТИ

250,00 ден.
Шифра на производ: 9100639

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Доаѓаат големи новости! Не ми се верува: моите родители одлучија да ја посвојат Ирена! Треба да се подготват многу нешта: документите, собата... А Ирена? Ќе се навикне ли на новата средина? Всушност, нештата и не се толку едноставни како што мислев...

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места