БОЕНКА ОВОШЈЕ

Додади коментар

БОЕНКА ОВОШЈЕ

БОЕНКА ОВОШЈЕ

200,00 ден.
170,00 ден.
Шифра на производ: 7500043

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ова е исклучително издание на Просветно дело, боенка со стихови за секое овошје. Вкупно се опеани со римувани стихови 27 плодови, толку убаво дополнети со впечатливи илустрации, а до нив празни страници со обрабени линии на овошјето, за децата сами да го бојат. Можат да споредат од сликата или да си бојат по желба. На голем формат децата можат да бојат и паралелно да научат по една строфа за секое овошје.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
112,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
66,00 ден.
Во кошничка

129,00 ден.
77,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
48,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
66,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места