БОЕНКА ЗЕЛЕНЧУК

Додади коментар

БОЕНКА ЗЕЛЕНЧУК

БОЕНКА ЗЕЛЕНЧУК

200,00 ден.
170,00 ден.
Шифра на производ: 7500042

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ова е исклучително издание на Просветно дело, боенка со стихови за секое зеленчук. Вкупно се опеани со римувани стихови 27 плодови, толку убаво дополнети со впечатливи илустрации, а до нив празни страници со обрабени линии на зеленчукот, за децата сами да го бојат. Можат да споредат од сликата или да си бојат по желба. На голем формат децата можат да бојат и паралелно да научат по една строфа за секој плод.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

290,00 ден.
174,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
162,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
66,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
66,00 ден.
Во кошничка

129,00 ден.
77,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места