Дрвени боици - Флуо 1/6

Додади коментар

Дрвени боици - Флуо 1/6

Дрвени боици - Флуо 1/6

125,00 ден.
Шифра на производ: 2МИ52306

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Дрвени боици - Флуо 6 парчиња.

Производител

Милан

Димензии

20,50x4,50x1,00

Тежина гр.

45,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

99,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

195,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места