Додади коментар

Дрвени боици - жолти

Дрвени боици - жолти

53,00 ден.
Шифра на производ: 2П538

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Дрвени боици - жолти 3 парчиња

Производител

Примо

Тежина гр.

22,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

195,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

245,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места