Додади коментар

Гума за бришење - 4836

10,00 ден.
Шифра на производ: 2МИ4836

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Гума за бришење - Милан 4836

Производител

Милан

Димензии

5,00x5,00x0,50

Тежина гр.

12,00

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места