Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Креда бела 10 парчиња

24,00 ден.
Шифра на производ: 2Г3550

Kоличина

Во кошничка

Креда бела 10 парчиња

Производител

Грако

Димензии

8,00x5,00x2,00

Тежина гр.

99,00

Останати производи од оваа група