Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Креда бела 10 парчиња

50,00 ден.
Шифра на производ: 2П011-10

Kоличина

Во кошничка

Креда бела 10 парчиња

Производител

Примо

Димензии

8,00x5,00x2,00

Тежина гр.

115,00

Останати производи од оваа група