Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Креда во боја 10 парчиња

65,00 ден.
Шифра на производ: 2П014-10

Kоличина

Во кошничка

Креда во боја 10 парчиња

Производител

Примо

Димензии

8,50x5,00x2,00

Тежина гр.

112,00

Останати производи од оваа група