Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Креда бела 10 парчиња

40,00 ден.
Шифра на производ: 2М42210

Kоличина

Во кошничка

Креда бела 10 парчиња

Производител

Милан

Димензии

8,50x5,00x2,00

Тежина гр.

135,00

Останати производи од оваа група