Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Водени бои 1/24

270,00 ден.
Шифра на производ: 2П139-24

Kоличина

Во кошничка

Водени бои примо - 24 плус темпера 7,5мл

Производител

Примо

Димензии

25,00x19,00x1,50

Тежина гр.

395,00

Останати производи од оваа група