Дрвени боици (акварел) 1/12

Додади коментар

Дрвени боици (акварел) 1/12

Дрвени боици (акварел) 1/12

258,00 ден.
Шифра на производ: 2П495-12

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Дрвени боици (акварел) - 12 бои

Производител

Примо

Димензии

24,50x10,00x2,00

Тежина гр.

173,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

196,00 ден.
Во кошничка

95,00 ден.
Во кошничка

99,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

195,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места