Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Акрилни бои примо 1/6х25 мл.

250,00 ден.
Шифра на производ: 2П408-6

Kоличина

Во кошничка

Акрлини бои 6 х 25мл.

Производител

Примо

Димензии

24,00x6,00x4,50

Тежина гр.

298,00

Останати производи од оваа група