Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Водени бои 1/12

95,00 ден.
Шифра на производ: 2П110-12

Kоличина

Во кошничка

Водени бои - 12

Производител

Примо

Димензии

20,00x8,00x1,00

Тежина гр.

90,00

Останати производи од оваа група