Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Дрвени боици - 1/12 Y-Plus

145,00 ден.
Шифра на производ: 2Ј1209

Kоличина

Во кошничка

12 дрвени боици - 24 бои двострани - Лесни за боење - Отпорни при притисок од кршење - Лесни за оштрење

Производител

Ј-Плус

Димензии

24,50x8,50x1,00

Тежина гр.

82,00

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места