Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Дрвени боици - 1/12 Примо

99,00 ден.
Шифра на производ: 2П503-12

Kоличина

Во кошничка

12 дрвени боици - Лесни за боење - Отпорни при притисок од кршење - Лесни за оштрење

Производител

Примо

Димензии

21,00x9,00x1,00

Тежина гр.

80,00

Останати производи од оваа група