Дрвени боици - 1/8 мега

Додади коментар

Дрвени боици - 1/8 мега

Дрвени боици - 1/8 мега

245,00 ден.
Шифра на производ: 2Д225400

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Дрвени боици - 1/8 мега (6 бои + 1 сребрена и 1 златна боица) - Акварелni моливи - Лесни за боење - Отпорни при притисок од кршење - Лесни за оштрење

Производител

Џиото

Димензии

22,00x8,00x1,00

Тежина гр.

105,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места