Дрвени боици - 1/18 Милан

Додади коментар

Дрвени боици - 1/18 Милан

Дрвени боици - 1/18 Милан

180,00 ден.
Шифра на производ: 2ми22318

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

18 дрвени боици - Лесни за боење - Отпорни при притисок од кршење - Лесни за оштрење

Производител

Милан

Димензии

21,50x14,50x1,00

Тежина гр.

120,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

809,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

196,00 ден.
Во кошничка

145,00 ден.
Во кошничка

99,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места