Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Дрвени боици - 1/12 Корес

120,00 ден.
Шифра на производ: 2к96312

Kоличина

Во кошничка

12 дрвени боици + гратис острилка - Лесни за боење - Отпорни при притисок од кршење - Лесни за острење

Производител

Корес

Димензии

22,00x9,00x1,00

Тежина гр.

85,00

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места