Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Дрвени боици - 1/18 Кариока

160,00 ден.
Шифра на производ: 2У41865

Kоличина

Во кошничка

18 дрвени боици - Лесни за боење - Отпорни при притисок од кршење - Лесни за оштрење

Производител

Кариока

Димензии

22,00x13,50x1,00

Тежина гр.

115,00

Останати производи од оваа група