Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Маша и медо

395,00 ден.
Шифра на производ: 7100734
ISBN: 978-608-228-389-0

Kоличина

Во кошничка

Многу одамна, некаде во далечната и пространа Русија, во куќичка во близина на шумата, живееше Маша, насмеано и весело девојче...

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2018

Број на страници

62

Димензии

27,50x20,00x1,00

Тежина гр.

485,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Овој модул од страната е сеуште во развој.