Додади коментар

Двостран селотејп 5мх15мм - транспарентен

Двостран селотејп 5мх15мм - транспарентен

111,00 ден.
30,00 ден.
Шифра на производ: 2К55515

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Димензии 5мх15мм

Производител

Корес

Тежина гр.

23,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места