Волкот и седумте јариња - златни класици

Додади коментар

Волкот и седумте јариња - златни класици

Волкот и седумте јариња - златни класици

350,00 ден.
245,00 ден.
Шифра на производ: 9100734
ISBN: 978-9989-0-1181-8

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Прочитај ја оваа незаборавна приказна за ВОЛКОТ И СЕДУМТЕ ЈАРИЊА од браќата Грим и отвори ги портите кон волшебниот свет на Златните класици. „Волкот демне јариња седум да ги изеде сака редум. Дознај дали в куќи ќе им стапне волкот лош за да ги лапне...“

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2018

Број на страници

32

Димензии

29,00x22,00x1,00

Тежина гр.

338,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

395,00 ден.
356,00 ден.
Во кошничка

265,00 ден.
238,00 ден.
Во кошничка

395,00 ден.
237,00 ден.
Во кошничка

780,00 ден.
468,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.
261,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места