Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Домашни животни - паметен таблет

790,00 ден.
Шифра на производ: 7100640
ISBN: 978-9989-0-0932-7

Kоличина

Во кошничка

Ова е модерна енциклопедија за деца со паметен таблет. Содржи интересни податоци за различни животни. Децата можат лесно да го извадат паметниот таблет од сликовницата и да си играат со него.

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2018

Број на страници

14

Димензии

27,50x32,00x1,30

Тежина гр.

765,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Овој модул од страната е сеуште во развој.