Додади коментар

Во светот на бајките

399,00 ден.
Шифра на производ: 7500862
ISBN: 978-88-6142-410-4

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Избор од најубавите класични бајки, омилени меѓу сите деца, преку кои се открива волшебниот свет на фантазијата. Влези во светот на бајките со Црвенкапа, Пепелашка, Петар Пан, Снежана, Трите прасиња, Заспаната убавица...

Автор

Лука Маџи;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2017

Број на страници

100

Димензии

29,00x21,50x1,00

Тежина гр.

714,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места