Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Шаблони за цртање - принцези

395,00 ден.
Шифра на производ: 7500861
ISBN: 978-84-677-3710-3

Kоличина

Во кошничка

Цртај ги твоите омилени принцези со помош на 5-те шаблони и ужвај додека ги читаш кратките приказни за принцезите. Со цртање и боење ќе запловиш во светот на фантазијата.

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2017

Број на страници

20

Димензии

25,00x30,00x1,50

Тежина гр.

705,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места