Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

365 приказни за добра ноќ

480,00 ден.
Шифра на производ: 7500810

Kоличина

Во кошничка

Прекрасна книга со илустрации и 365 приказни за секој ден од годината. Секој ден по една приказна!

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

190

Димензии

28,30x22,50x2,50

Тежина гр.

1094,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група