Додади коментар

Безвремени приказни

499,00 ден.
Шифра на производ: 7100958
ISBN: 9788490870464

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Неверојатна книга богата со прекрасни илустрации и незаборавни ликови која ќе ги воведе децата во светот на овие безвремени и извонредни приказни.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

398

Димензии

24,80x17,50x4,00

Тежина гр.

892,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места