Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Звучна азбука

672,00 ден.
Шифра на производ: 7100642

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Прв звучен буквар на македонски јазик. Звучната азбука е вистинската книга за оние кои сакаат брзо и лесно да ги научат буквите. Притисни, слушни, повтори и така од почеток. Со секоја буква – збор, со секој збор - звук.

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

14

Димензии

29,50x30,00x2,00

Тежина гр.

727,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места